Apartmány v Codru

Potřebujete ubytování v Codru ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Codru. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Codru má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. Apartments Great 2-rooms Bulevard Dacia Chisinau 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Offering free WiFi and garden views, Apartments Great 2-rooms Bulevard Dacia Chisinau is an accommodation set in Codru. Guests staying at this apartment have access to a balcony. This apartment has 1 bathroom with a bidet and a shower.


2. RentroomChisinau 

Pokojů: 2
Hodnocení hostů
98 %

RentroomChisinau is located in Codru. This property offers access to free WiFi. The apartment is fitted with 1 bedroom, a fully equipped kitchen with an oven and a microwave, and 1 bathroom with a bath. A flat-screen TV with cable channels is provided.


3. IrinaSweetHome 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
86 %

Featuring accommodation with a terrace, IrinaSweetHome is set in Codru. The accommodation features free WiFi. The apartment includes 2 bedrooms and a kitchen with a microwave and a kettle. A flat-screen TV is available.


4. SweetHomeBotanika 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: